ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3981163
nr 398 1163
med ljusarmar, förgylld, 1800-tal, höjd: 67
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 februari 2006
750 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr